car-black

Oblečte auto do vinylu

Z reklamy na personalizaci, balení automobilů rostl v popularitě v uplynulých letech. Přečtěte si více o procesu instalace těchto vinyl auto nálepky. Automobily jsou více než jen prostředek, aby vás z bodu A do bodu B. Pro mnoho Američanů, jsou to rozšíření vaší osobnosti – někdy použitý hrdě jako billboard pro zobrazení své osobní libosti a nelibosti. Jistě, samolepku nebo okna obtisk je jeden způsob, jak ukázat trochu o tom, kdo jste. Ale rostoucí trend, aby své vozidlo drastické facelift je přes proces volal auto obalu. Auto zábaly jsou listy vinylu, které obsahují digitálně vytištěné obrázky nebo grafiku. Vinyl je laminovaná a poté se umístí přímo nad původní barva vozu. Ber to jako obří obtisk. Zábaly se zvýšil v popularitě v uplynulých letech a ukázalo cennou alternativu k tradičnímu auto barvy, vysoce hodnocené auto detailers a tónovače říct.

Co je vinyl wrap?

Použití vinyl obal je v podstatě proces zahrnující některé nebo všechny z panelů automobilu a s lehkou, pestré plastu. Maharaj říká zábaly změnit barvu nebo vzhled, co zákazník chce, ale jsou odnímatelné, pokud musí být prodány nebo otočil po leasingu auto. Povlak také chrání auto a jeho lak před poškrábáním a dings z kamene nebo jiných nečistot. „Je to dobrá alternativa k plnému vymalovat,“ říká Kevin Maharaj, majitel vysoce hodnocené D & V Autobody v Sterling, Virginie .. „Vidíme spíše trendu směrem k přizpůsobení prostřednictvím vinylových zábaly. Někteří lidé dělat jen kapuci, nebo jen střechu. Někteří se trim na autě, jako jsou zrcadla nebo spoilery. Někteří jdou po plnobarevné změn s obaly, které obsahují různé textury. Barvy a textury kombinace jsou téměř nekonečné. „

Gloss vinylové zábaly, například, se objeví jako barvou, zatímco matný vinyl wrap filtruje všechny odrazy. Jiné typy vinylových zábaly patří kovové a satén. Strukturované zábaly může zahrnovat karbonové vlákno, aligátor kůži nebo kůži, abychom jmenovali alespoň některé.DIY zábal sady jsou k dispozici on-line, ale to trvá přesnost a trpělivost, a může být lepší přenechat profesionální. Často trvá několik dní, v závislosti na práci, říká Richard Miller, majitel vysoce hodnocené Green Valley tónování v Henderson, Nevada. Mnoho společností, které se instalují zábaly, bude také dělat projekční práce, nebo vlastník nebo obchodní vozidla může dát společnosti, design, a oni budou tisknout a aplikovat ji. Při správném použití, by řidiči nevšimne rozdílu mezi vinyl a reálné barvy.

Důvody zvážit auto zábal

Pokud jde o umístění vinyl obal přes vaše auto, téměř všechno je možné – ať už je to Obrázky Hello Kitty, Batman, vašeho oblíbeného sportovního týmu nebo extravagantním výtvarného návrhu. „Udělali jsme Disney, vysoká škola fotbalové týmy, což je obrovský právě teď, a budeme mít spoustu žádostí o toho, kdo vyhraje World Series,“ říká Miller. „Dostáváme spoustu žádostí o log Yankeeů a moc za Boston Red Sox,“ dodává. „Dokonce jsme si Boston fanoušci žádat o grafiku, které ukazují, jak nenávidí Yankees.“ Miller říká, že mnoho zákazníků požádat o plné solid-barevné obaly pro změnu celý barvu vozidla, například jít z červené na černou, zatímco jiní požádat o částečné zábaly přidat vlastní obrázky nebo informace, jako jsou závodní pruhy nebo telefonní číslo společnosti. Vinyl zábaly jsou také široce populární mezi podnikateli, kteří chtějí, aby začínající zobrazovat jejich informace, jako je jméno, telefonní číslo a webové stránky, na vozidlech. „Existuje mnoho vinylových grafických společností, které se staly v poslední době z důvodu vinylové boom,“ říká Maharaj. „Rčení“ Barva je mrtev ‚byl jeden jsem slyšel hodně. Zatímco já si nemyslím, že barva bude někdy zemře, trh vinylové grafika vzlétlo bez známek zpomalení.“ Vzhledem k přílivu nových podniků do odvětví, je důležité, aby výzkum společnosti a podívat se na ukázky své práce osobně, pokud je to možné, před což jim umožňuje přidat obal, aby vaše auto.

Podniky také těžit z auto zábaly

Další oblastí, kde Miller vidí hodně jeho podnikání je od společnosti, které chtějí inzerovat – ať už je to velký státní značka nebo místní máma a pop obchod. Mnoho společností mají pouze jméno a kontaktní informace společnosti, zatímco jiní platit za plných zábalů vozidel, které mohou zahrnovat grafika nebo obrázky. „Když se společnost rozhodne mít své logo na své vozidlo, oni vytvářet kolejových billboard,“ říká Maharaj. „Je to velmi efektivní reklama, zdravé daň přestávka a profesionální vzhled.“ Federální daňové úlevy jsou k dispozici pro mnoho reklamních nákladů pro malé živnostníky, ale měli byste vždy poraďte se svým daňovým účetní jako první. Outdoor Advertising Association of America říká na svých webových stránkách zábaly vozidel, ve srovnání s jakoukoli jinou formu reklamy, nabízí nejnižší cenu za dojem. „Většina Smart Business [es] to,“ říká Miller. „Některé z větších společností použít menší loga. To jim dává značku. Je to dobré pro obchod. „Pro menší grafiky, Green Valley Tint nabízí alternativy k zábaly, včetně nálepky, nálepky a počítačové řezaného písmem, říká Miller.

Náklady na balení vozu

Maharaj říká Ceny se liší v závislosti tom, kolik práce se provádí na auto. Malé vinylové grafiky, jako název společnosti, se pohybují v ceně od $ 20 až $ 50 nainstalována. Střední dveře obložení sloupku obtisky stojí mezi $ 60 a $ 130, zatímco ochrana filmové sady plná barva obvykle začínají na $ 1.500 včetně montáže, říká Maharaj. Plné obaly jsou srovnatelné ceny na kvalitní lak a typicky poslední pět let nebo déle. „Plný Změna barvy na 2015 Range Rover v poslední době šel za $ 5400,“ říká Maharaj. Miller přidává zadní okno zábal může stát $ 180 až $ 200 nainstalována.