bila

Kolik stojí změna a údržba kapoty auta?

Připraveno k oživit svou jízdu? Geoff Kuehn má časté žádosti o malovat auta, jejichž barva vybledla v arizonské poušti, kde je slunce jasné a teplé většinu roku. „Auta mohou trvat věčně, ale barva může trvat pouze pět let [v Arizoně, jako je počasí],“ říká Kuehn, majitel cenově Auto malířství v Tucsonu, Arizona. Kuehn odhaduje, že devět z 10 lidí, kteří chodí do jeho obchodu pro vymalovat tak učinit z důvodu vyblednutí. Ačkoli blednutí není tak velký problém v méně extrémních klimatických podmínkách, existuje několik dalších důvodů, majitelé automobilů by mohl uvažovat mění barvu svého vozu. Jedním z důvodů může být, protože oni se rozhodnete vozidlo prodat a investovat do vymalovat přinese vysoké ceny. Dalším častým důvodem je z estetických důvodů, jako je například zabránění korozi nebo přidání osobní vkus na vozidle.„Někteří jsou výsledky nehody nebo Ach jo chvíli,“ říká Mike Frost, majitel Maaco kolizí Oprava & Auto malířství v Laurel, Maryland. „Některé z nich jsou obnovení starší a klasické automobily a jiní jen chtějí čerstvý nátěr otočit auto jezdí zpátky do auta, které milují.“

Náklady malovat auto

Kuehn říká, že průměrná cena, kterou účtuje úplně malovat auto se pohybuje mezi $ 600 až $ 1000, který říká, je pod celostátním průměrem. On říká, že většina plných natěračské práce stojí kolem $ 2.000. Kuehn říká, že auto obraz je levnější na svůj obchod, z části, protože je to konkurenční byznys v jižní Arizoně, kde slunce škody auto namalovat rychleji.

Kuehn říká Ceny se liší v závislosti na barvě laku a velikosti vozidla.

Frost říká, že jeho společnost nabízí čtyři typy lakování. Ceny se liší značně, v závislosti na nich si vyberete.

  • Základní lak zahrnuje jednostupňový vypalovací barvy slouží k obnovení vzhled vozidla. Dodává se zárukou jeden rok a dává vozidlu krásný lesk s přesným barevným zápas, říká Frost.
  • Výhodné lak je aplikace jednostupňový pomocí urethanovou barvy. Je odolnější než smaltovaných úpravách a přichází se zárukou tři roky, říká Frost.
  • prémie lak je aplikace dvoustupňový, který zahrnuje lesklý povrch, barva zápas a urethane fólií. Dodává se zárukou pětileté.
  • Platinový lak zahrnuje světelný čip a poškrábání opravy, nátěr a blok pískování všech oblastech a uretanové pečetidlo. Je také přichází s záruku pět let.

Frost říká, že jeho ceny začínají na $ 299 za základní práci, a až $ 3.000 za prémiové show-car-kvalitní povrchovou úpravu, která zahrnuje plnou mokrý písek a buff. Dodává základní vrstva bezbarvého laku nabídky, které jsou součástí balíčků pojistného a platinových společnost nabízí, začínají na zhruba 1.200 $.

„Ceny jsou ovlivněny podle místa, tělo práce potřebné, pokud jsou vybrány základní nátěry a jasné kabáty a více,“ říká Frost. „Všechny Maaco malířské práce jsou si rovni v kvalitě, ale tam jsou dvě věci, které se liší mezi různými typy lakování nabízíme: dlouhověkost barvy a vzhledu barvy, a zda je to lesk, barva zápas nebo kovový.“ Cena kompletní lakování také závisí na použité barvy. Například galon bílé barvy může stát $ 100, zatímco červená může stát $ 250, říká Kuehn. „Máme [měli] malé požadavky skvrna malovat na auta, od malých poškrábání a promáčknutí na nárazníky, kryty a boční zrcátka,“ říká Frost. „Nemůžeme dát průměrnou cenu pro tyto bodové pracovních míst, protože ceny se liší natolik, na základě konkrétních potřeb opravy.“

Podle nákladů Pomocník náklady pro jednovrstvé syntetický smalt lak pohybuje od $ 300 až $ 900 v průměru ve výši $ 566. V polovině-úrovni lak s vyšší kvality nátěrové hmoty a další prep práci, jako je odstraňování rzi a promáčknutí se může pohybovat od $ 1,000 $ 3,5 tisíce v průměru ve výši $ 1316. Mezitím se řidiči hlášeny výdaje mezi $ 2400 a A 7500 $ pro vysoce kvalitní lakování, s průměrnou cenu kolem $ 5,000. Pro menší práce, jako závodní pruh nárazník-k-nárazník, Kuehn říká, že účtuje mezi $ 150 a $ 200.

Co je třeba zvážit předtím, než vaše auto maloval

Ron Meister, majitel Shaker kvality Auto Body v Clevelandu, říká, že spotřebitelé by se měli vzdělávat před tím, než jejich auto maloval. MEISTER je společnost nabídne opravu laku, ale ne celé auto obraz. Meister říká, že ceny oprav barva se liší výrazně v závislosti na několika faktorech, jako je například, zda je oprava k blatníku, dveře a barvy. „Lidé mají nerealistická očekávání, jaký bude konečný produkt,“ říká Meister. „Nové barvy čalounění dělá chyby vyniknout ještě více. Malování samo o sobě napravit nedostatky v těle. Ve skutečnosti, zbrusu nový nátěr z nich dělá vyniknout ještě více. „

Meister doporučuje dostat písemně, co lakovna bude udělat pro přípravu povrchu. Dodává, že je důležité se zeptat, jestli je tu záruka, zda společnost maluje doorjambs, blatník hrany a pod kapotou, stejně jako aplikovat ochranný čirým lakem povrch. „Poslední, ale v neposlední řadě, to dělá ekonomický smysl malovat auto proti obchodování v autě?“ Říká. Kuehn, mezitím, doporučuje žádat o reference a při pohledu na Autobazary maloval. „Vidím mnoho aut, které byly v jiných obchodech po celé měsíce nebo roky se [řidiči ‚] vklady strávil“ říká Kuehn. „A auto je na kusy, a obchod byl uzavřen nebo změnil majitele.“ Full vinyl auto zábaly rostly v popularitě v uplynulých letech jako alternativu k malování. Zábaly může stát $ 1500 nebo více.