slunecni-zareni

Jak předcházet poškození od slunečního záření?

V průběhu doby, slunce může způsobit poškození vašeho vozu barvy. Postupujte podle těchto tipů se dozvíte, jak se vyhnout slunci k poškození vašeho vozu barvy udržet ji hledá nové déle. Stejně jako slunce na kůži, slunce může ovlivnit vašeho vozu barvy. Naučte se, jak chránit vaše auto lak před slunečním prvků s těmito tipy. 

Jak se chránit vaše auto lak?

Tučně Los Angeles slunce může způsobit katastrofu na autě, což způsobuje oxidaci a předčasné vyblednutí jeho barvy. Naštěstí správné údržby je, aby se vaše nové auto vypadat jako to právě vyjel z dealerství a zvýšila svou pohotovostní odvolání. Jak hodíte přes týdenní rutina, seek potažené nebo kryté parkování kdykoli je to možné. To nejen chrání lak vašeho vozu, ale i jeho světlomety a pogumovaná obložení. Můžeš pomoci vrátit zpět některé škody z UV paprsky, teplo a urážkami zpracovaný přírody, včetně sebevražedných chyb a ptačím trusem. Zde je několik jednoduchých tipů, které vám pomohou začít.

Chraňte vašeho vozu barvy omytím

Vaše auto často vyperte. Mytí vaše auto a očišťování znečištění a špínu je první krok. Získejte měkký bavlněný rukavici, kbelík a automobilový čisticí prostředky a práce na autě mimo přímé sluneční světlo. I když budete mít těžké usazeniny, jako jsou potřísněné chyb a silniční dehtu, nikdy poškrábat vaše auto. Místo toho, zvažte použití auto podrobně hlíny bar. „Claying“ je bezpečný způsob, jak odstranit škodlivé materiály bez zanechání stopy.

Důkladně vysušte vaše auto

Ačkoli někteří majitelé prostě hop do auta bezprostředně po praní a sušení přeskočit, to není nejlepší pro vzhled vašeho vozu. Sušení vaše auto s bavlněným hadříkem nebo jelenicí chrání vašeho vozu barvu z minerálních látek, které zanechali odpařování vody. Voskování vaše auto, mezitím, zůstává jedním z nejúčinnějších způsobů, jak držet to vypadat jako nové. Vosk chrání lak před silničních znečišťujících látek a zároveň bojovat proti slunečním ultrafialovým zářením. Voskování bude také zabránit nečistot a kamínků od lepení na vozidla, ve kterém může chránit váš lak před poškozením jámy. Když nemáte vosk vaše auto, grime vlevo na vašem autě může poškodit lak. Tepelný motor zdůrazňuje kapotou má barvu, a přímé sluneční záření může spálit barvu ze střechy. Přes LA slunce a tepla, vaše auto může zářit mytí, suché a lesklé srsti vosku.

Investujte do ochranným nátěrem

Pokud chcete, aby to další krok, někteří řidiči investovat do ochrany filmových souprav auto laků po celou dobu jejich auto nebo ji můžete použít akrylových reflektory jejich vozu, který se může stát vypeckovaných štěrk nebo zažloutlý a křehký z LA slunce. Stejně jako ostatní auto popisovat možnosti, ochrana nátěrový film může být projekt, do-it-yourself, nebo služba zakoupeny z oblasti auto-tělo obchodě. Žádné auto – zahraniční nebo domácí – není imunní před škodlivými účinky slunce, ale žádné auto bude mít prospěch z pravidelné běžné údržby.