ochrana

Chraňte své auto barvou, voskem a fólií

Je tu více automobilových exteriérů, než barevný nátěr a vyhnout poškrábání. Chraňte své auto od rzi, držet krok bariéru proti prvky, a chránit zranitelné oblasti. Zde je to, co potřebujete vědět: Chraňte své auto exteriér s barvou, vosku a film.

Uchránit auto lak před sluncem

Paint dělá víc, než aby vaše vozidlo vypadat skvěle. Je to také první linii obrany proti rezavých panely karosérie. Samozřejmě, že nejlepší způsob, jak chránit lak je zaparkovat auto v garáži. Pokud to není možné, parkovat ve stínu, nebo koupit auto kryt. Sluneční ultrafialové paprsky prolomit barvy a způsobit, že slábnout. Někteří autoplachet chránit vaše auto před více než slunce, vlhkost, ptačí trus a prach – mají také tenkou vrstvu odpružení, který bude střežit proti dopadu světla, například od hrotem kole nebo malé padající větev stromu.

Vosk pro ochranu vašeho vozu nátěr

Neexistuje způsob, jak kolem něj: Voskování své auto je práce. Ale je to uspokojující práce, která vám pomůže udržet vaše auto vypadat stále jako nový. Car vosk zachovává barvu tím, že zpomaluje oxidaci a tvoří bariéru proti ptačí trus, SAP a znečištění. Plus řízení pěkné lesklé auto je vyzdobit sám. Zde je to, co dělat, aby byla zajištěna maximální ochrana v:

• Tekuté a stříkací vosky jsou lákavé použít – dělají auto lesklý s méně práce než tření v pasty vosku. Ale je tu ještě žádný tlukot pasta vosk pro nejtěžší, nejdelší trvající úpravou. Podívejte se na pasty s vysokým obsahem karnaubským vosku.

• Naneste tenkou, rovnoměrnou vrstvu vosku na povrchu vozu s vlhkou houbou. Vyhněte se použití příliš mnoho, nebo to bude obtížné odstranit a někteří zbytek bude nevyhnutelně k poškození vašeho povrch.

• Aby se zabránilo jemné škrábance, použijte čistý a měkký hadřík z mikrovlákna bavlny nebo k odstranění vosku, jakmile zaschne.

• Naneste další vrstvu vosku do nosu a digestoří. Vosk fólie v těchto oblastech rychle opotřebovává.

Dejte svému vozu nový skin

Nový self-držet uretanové fólie byly vyvinuty pro ochranu nejzranitelnějších malované oblasti na Vaše auto od kamínky a jiných drobných oděrek. Můžete si umýt a navoskovat těchto ploch, stejně jako byste zbytek vymalovat. I když to je nejlepší mít tyto filmy profesionálně nainstalované, můžete oloupat je pryč sami.